Arbor Work Bodywarmer zwart

  • Arbor Work Bodywarmer zwart

Productoverzicht: Arbor · 757336 · black Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 54,95
Hoogste
€ 69,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 14 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 54,95
Laagste (89 dagen)
€ 54,95
Hoogste prijs
€ 69,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 54,95 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 54,95

Laagste

€ 54,95

Hoogste

€ 69,95

Gemiddeld

€ 59,84

Laagste prijs
€ 55,00 € 60,00 € 65,00 € 70,00
3 jun 2 jul 1 aug 30 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Arbor
Model 757336
EAN 5016967021175
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Vesten
Winkels 1
Prijsklasse € 54,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 augustus 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 54,95 bij Blue Tomato NL is in lijn met de € 54,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Blue Tomato NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Arbor Work Bodywarmer zwart?

Arbor Work Bodywarmer zwart kost op dit moment € 54,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Arbor Work Bodywarmer zwart het goedkoopst?

Arbor Work Bodywarmer zwart is op dit moment verkrijgbaar bij Blue Tomato NL voor € 54,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 54,95 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Arbor Work Bodywarmer zwart op voorraad?

Ja, Arbor Work Bodywarmer zwart is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Arbor Work Bodywarmer zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Blue Tomato NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Arbor Work Bodywarmer zwart.

Verwante pagina’s