Lincat J536 - Horeca & Professioneel

  • Lincat Silverlink 600 Enkele Friteuse Df33 - Lincat J536 - Horeca & Professioneel - Horeca & Professioneel

Productoverzicht: Lincat · J536 · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 1.106,11
Hoogste
€ 1.110,76
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 1.110,76
Laagste (141 dagen)
€ 1.106,11
Hoogste prijs
€ 1.110,76
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 1.110,76 is het laagste punt van de afgelopen 141 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 1.110,76

Laagste

€ 1.110,76

Hoogste

€ 1.110,76

Gemiddeld

€ 1.110,76

Laagste prijs
€ 1.100,00 € 1.105,00 € 1.110,00 € 1.115,00 € 1.120,00
24 jul 23 aug 21 sep 21 okt

Prijzen gevolgd sinds 24 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Lincat
Model J536
EAN 5056105100027
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Frituurpannen
Winkels 1
Prijsklasse € 1.110,76

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 1.110,76 bij Nisbets NL is in lijn met de € 1.110,76 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 1.106,11, dus de absolute bodem is dit niet, maar Nisbets NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Nisbets NL, 24 Hours

Nadelen

  • Stond eerder op € 1.106,11 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Lincat J536 - Horeca & Professioneel?

Lincat J536 - Horeca & Professioneel kost op dit moment € 1.110,76, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Lincat J536 - Horeca & Professioneel het goedkoopst?

Lincat J536 - Horeca & Professioneel is op dit moment verkrijgbaar bij Nisbets NL voor € 1.110,76. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 1.110,76 is het laagste punt van de afgelopen 141 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Lincat J536 - Horeca & Professioneel op voorraad?

Ja, Lincat J536 - Horeca & Professioneel is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Lincat J536 - Horeca & Professioneel geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Nisbets NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Lincat J536 - Horeca & Professioneel.

Verwante pagina’s