Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart
€ 24,95
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: Mizuno · black Productdetails →
Vergelijk prijzen (1)
- € 24,95€ 30,94 prijs incl. verzending€ 50,00 −50%PayPal Klarna Visa Mastercard Maestroop voorraadBezorging: uiterlijk vr 25 sepRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 1 sep 2026
Prijzen bijgewerkt op 1 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 25,95
- Laagste (72 dagen)
- € 25,95
- Hoogste prijs
- € 26,95
- Prijs gevolgd sinds
- 14 juli 2026
De huidige prijs van € 25,95 is het laagste punt van de afgelopen 72 dagen — een goed moment om te kopen.
Huidige prijs
€ 25,95
Laagste
€ 25,95
Hoogste
€ 26,95
Gemiddeld
€ 25,96
Prijzen gevolgd sinds 14 juli 2026
Huidige prijs
€ 25,95
Laagste
€ 25,95
Hoogste
€ 26,95
Gemiddeld
€ 25,96
Prijzen gevolgd sinds 14 juli 2026
Huidige prijs
€ 25,95
Laagste
€ 25,95
Hoogste
€ 26,95
Gemiddeld
€ 25,96
Prijzen gevolgd sinds 14 juli 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
1 september 2026
De huidige € 24,95 bij Tennis-Point NL is in lijn met de € 24,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Tennis-Point NL is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Laagste prijs in de maand die we volgen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart?
Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart kost op dit moment € 24,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart het goedkoopst?
Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart is op dit moment verkrijgbaar bij Tennis-Point NL voor € 24,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 25,95 is het laagste punt van de afgelopen 72 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart op voorraad?
Ja, Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart geleverd?
De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Tennis-Point NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Mizuno Impulse Core Long Hardlooplegging Dames-Zwart.