Core Flyweight-jas

  • Core Flyweight-jas
  • Core Flyweight-jas
Prijsverloop
Laagste
€ 79,00
Hoogste
€ 79,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 79,00
Laagste (87 dagen)
€ 79,00
Hoogste prijs
€ 79,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 79,00 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 79,00

Laagste

€ 79,00

Hoogste

€ 79,00

Gemiddeld

€ 79,00

Laagste prijs
€ 78,50 € 79,00 € 79,50
3 jun 2 jul 30 jul 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Castore
Model 5059787442881
EAN 5059787442881
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Jassen en jacks
Winkels 2
Prijsklasse € 79,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 79,00 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 79,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Core Flyweight-jas?

Core Flyweight-jas kost op dit moment € 79,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Core Flyweight-jas het goedkoopst?

Op dit moment is Core Flyweight-jas het goedkoopst bij Secret Sales NL, met een totaalprijs van € 79,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 79,00 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Core Flyweight-jas op voorraad?

Ja, Core Flyweight-jas is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Core Flyweight-jas geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Core Flyweight-jas.

Verwante pagina’s