The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber

  • The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber
Prijsverloop
Laagste
€ 3,48
Hoogste
€ 3,48
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 27 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 3,48
Laagste (117 dagen)
€ 3,48
Hoogste prijs
€ 3,48
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 3,48 is het laagste punt van de afgelopen 117 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 3,48

Laagste

€ 3,48

Hoogste

€ 3,48

Gemiddeld

€ 3,48

Laagste prijs
€ 3,46 € 3,48 € 3,50
30 jun 30 jul 28 aug 27 sep

Prijzen gevolgd sinds 30 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Stardrops
Model 700015
EAN 5060033823439
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Allesreinigers
Winkels 5
Prijsklasse € 3,48 – € 10,50

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 september 2026

7,0/10 Goede deal

De huidige € 3,48 bij Babubas NL ligt onder de € 4,04 die je bij de meeste van de 5 winkels betaalt. op dit moment is Babubas NL duidelijk de scherpste keuze.

5 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 0,56 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 5
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber?

De prijs van The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber ligt op dit moment tussen € 3,48 en € 10,50, vergeleken bij 5 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber het goedkoopst?

Op dit moment is The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber het goedkoopst bij Babubas NL, met een totaalprijs van € 6,43 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 3,48 is het laagste punt van de afgelopen 117 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber op voorraad?

Ja, The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber is op voorraad bij 4 van de 5 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze The Pink Stuff Sqeezy Miracle Scrubber.

Verwante pagina’s