Whadda WSAA6400 Codeslot

  • Whadda WSAA6400 Codeslot
Prijsverloop
Laagste
€ 20,99
Hoogste
€ 32,47
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 20,99
Laagste (79 dagen)
€ 20,99
Hoogste prijs
€ 32,47
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige prijs van € 20,99 is het laagste punt van de afgelopen 79 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 20,99

Laagste

€ 20,99

Hoogste

€ 32,47

Gemiddeld

€ 21,43

Laagste prijs
€ 20,00 € 22,50 € 25,00 € 27,50 € 30,00 € 32,50
11 jun 7 jul 2 aug 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Whadda
EAN 5410329733049
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Thuisalarmsystemen
Winkels 2
Prijsklasse € 29,56 – € 29,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 augustus 2026

6,6/10 Goede deal

De huidige € 29,56 bij bol.com ligt onder de € 29,78 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 20,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 0,22 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 4

Nadelen

  • Stond eerder op € 20,99 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Whadda WSAA6400 Codeslot?

De prijs van Whadda WSAA6400 Codeslot ligt op dit moment tussen € 29,56 en € 29,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Whadda WSAA6400 Codeslot het goedkoopst?

Op dit moment is Whadda WSAA6400 Codeslot het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 29,56 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 20,99 is het laagste punt van de afgelopen 79 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Whadda WSAA6400 Codeslot op voorraad?

Ja, Whadda WSAA6400 Codeslot is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Whadda WSAA6400 Codeslot geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Whadda WSAA6400 Codeslot.

Verwante pagina’s