duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen

  • duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen - Reflecterend - Maat S - Antique White
Prijsverloop
Laagste
€ 50,30
Hoogste
€ 50,74
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 20 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 50,30
Laagste (140 dagen)
€ 50,30
Hoogste prijs
€ 50,74
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 50,30 is het laagste punt van de afgelopen 140 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 50,30

Laagste

€ 50,30

Hoogste

€ 50,30

Gemiddeld

€ 50,30

Laagste prijs
€ 50,00 € 50,25 € 50,50 € 50,75
23 jul 22 aug 20 sep 20 okt

Prijzen gevolgd sinds 23 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Duvoplus
EAN 5414365457631
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Hondenriemen
Winkels 3
Prijsklasse € 49,95 – € 54,85

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 oktober 2026

7,1/10 Goede deal

De huidige € 49,95 bij bol.com ligt onder de € 53,93 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 3,98 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Gratis verzending bij bol.com, 1
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen?

De prijs van duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen ligt op dit moment tussen € 49,95 en € 54,85, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen het goedkoopst?

Op dit moment is duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 49,95 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 50,30 is het laagste punt van de afgelopen 140 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen op voorraad?

Ja, duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze duvoplus EXPLOR Ultimate Fit No-Pull Harnas Hond - Anti-trek Tuig met 2 D-ringen.

Verwante pagina’s