Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test

  • Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test
Prijsverloop
Laagste
€ 16,99
Hoogste
€ 16,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 24 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 16,99
Laagste (95 dagen)
€ 16,99
Hoogste prijs
€ 16,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 16,99 is het laagste punt van de afgelopen 95 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 16,99

Laagste

€ 16,99

Hoogste

€ 16,99

Gemiddeld

€ 16,99

Laagste prijs
€ 16,90 € 17,00 € 17,10
8 jun 8 jul 6 aug 5 sep

Prijzen gevolgd sinds 8 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Predictor
EAN 5414963025621
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Medische tests
Winkels 2
Prijsklasse € 16,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 augustus 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 16,99 bij Pazzox NL is in lijn met de € 16,99 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Pazzox NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test?

Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test kost op dit moment € 16,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test het goedkoopst?

Op dit moment is Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test het goedkoopst bij Pazzox NL, met een totaalprijs van € 16,99 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 16,99 is het laagste punt van de afgelopen 95 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test op voorraad?

Ja, Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Predictor Early 6 Dagen Zwangerschapstest 1 Test.

Verwante pagina’s