LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai

  • LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai
  • LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai
Prijsverloop
Laagste
€ 84,99
Hoogste
€ 104,47
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (8)

Sorteer:

Gegevens van 20 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 84,99
Laagste (140 dagen)
€ 84,99
Hoogste prijs
€ 104,47
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 84,99 is het laagste punt van de afgelopen 140 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 84,99

Laagste

€ 84,99

Hoogste

€ 84,99

Gemiddeld

€ 84,99

Laagste prijs
€ 84,50 € 85,00 € 85,50
23 jul 22 aug 20 sep 20 okt

Prijzen gevolgd sinds 23 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Lego
Model 411-3699
EAN 5702018063699
Uiterlijk & staat
Kleur Orange
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Bouwsets
Winkels 8
Prijsklasse € 106,61 – € 168,64

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 oktober 2026

8,2/10 Slimme koop

De huidige € 106,61 bij Proshop NL ligt onder de € 137,49 die je bij de meeste van de 8 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 84,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Proshop NL duidelijk de scherpste keuze.

8 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 30,88 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 8

Nadelen

  • Stond eerder op € 84,99 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai?

De prijs van LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai ligt op dit moment tussen € 106,61 en € 168,64, vergeleken bij 8 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai het goedkoopst?

Op dit moment is LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai het goedkoopst bij Proshop NL, met een totaalprijs van € 113,60 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 84,99 is het laagste punt van de afgelopen 140 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai op voorraad?

Ja, LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai is op voorraad bij 7 van de 8 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Top1toys NL - FamilyBlend). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze LEGO DREAMZZZ LEGO® DREAMZZZ 71515 Voertuig van Tigerhai.

Verwante pagina’s