Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm
€ 35,76
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: Niuniu · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (1)
- € 35,76Gratis verzending€ 56,99 −37%op voorraadBezorging: uiterlijk di 13 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 25 sep 2026
Prijzen bijgewerkt op 25 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
We zijn net begonnen met prijzen volgen — over 30 dagen verschijnt de eerste grafiek hier.
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
25 september 2026
De huidige € 35,76 bij bol.com is in lijn met de € 35,76 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Gratis verzending bij bol.com, 12
Vragen en antwoorden (4)
Wat kost Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm?
Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm kost op dit moment € 35,76, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm het goedkoopst?
Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 35,76. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm op voorraad?
Ja, Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm geleverd?
De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Waterdicht hoeslaken met elastiek 140x200 cm.