Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry

  • Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry
Prijsverloop
Laagste
€ 37,58
Hoogste
€ 38,35
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 22 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 22 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 37,58
Laagste (76 dagen)
€ 37,58
Hoogste prijs
€ 38,35
Prijs gevolgd sinds
10 juli 2026

De huidige prijs van € 37,58 is het laagste punt van de afgelopen 76 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 37,58

Laagste

€ 37,58

Hoogste

€ 38,35

Gemiddeld

€ 37,63

Laagste prijs
€ 37,50 € 38,00 € 38,50
10 jul 4 aug 29 aug 23 sep

Prijzen gevolgd sinds 10 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Universal
EAN 600753956564
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Platen en lp's
Winkels 2
Prijsklasse € 34,99 – € 43,60

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

22 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 47,99 bij bol.com is in lijn met de € 41,49 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 37,58, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 7

Nadelen

  • Stond eerder op € 37,58 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry?

De prijs van Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry ligt op dit moment tussen € 34,99 en € 43,60, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry het goedkoopst?

Op dit moment is Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry het goedkoopst bij Paagman NL, met een totaalprijs van € 41,48 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 37,58 is het laagste punt van de afgelopen 76 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry op voorraad?

Ja, Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Girl From Chickasaw County - The Complete Capitol Masters - Bobbie Gentry.

Verwante pagina’s