Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend
€ 279,03
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: Tameson · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (1)
- € 279,03Gratis verzendingiDEAL PayPal Visa Mastercard Maestroop voorraadBezorging: uiterlijk do 22 oktUPSRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 20 okt 2026
Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 274,57
- Laagste (141 dagen)
- € 264,30
- Hoogste prijs
- € 274,57
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige laagste prijs is € 274,57. Het laagste punt in de afgelopen 141 dagen was € 264,30, het hoogste € 274,57.
Huidige prijs
€ 274,57
Laagste
€ 274,57
Hoogste
€ 274,57
Gemiddeld
€ 274,57
Prijzen gevolgd sinds 24 juli 2026
Huidige prijs
€ 274,57
Laagste
€ 264,30
Hoogste
€ 274,57
Gemiddeld
€ 272,46
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 274,57
Laagste
€ 264,30
Hoogste
€ 274,57
Gemiddeld
€ 272,46
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
20 oktober 2026
De huidige € 279,03 bij Tameson is in lijn met de € 279,03 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 264,30, dus de absolute bodem is dit niet, maar Tameson is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Gratis verzending bij Tameson, 1
Nadelen
- Stond eerder op € 264,30 — een prijsalert kan lonen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend?
Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend kost op dit moment € 279,03, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend het goedkoopst?
Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend is op dit moment verkrijgbaar bij Tameson voor € 279,03. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
De huidige laagste prijs is € 274,57. In de afgelopen 141 dagen was het laagste punt € 264,30 en het hoogste € 274,57 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.
Is Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend op voorraad?
Ja, Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend geleverd?
De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Tameson). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Rp 1/2'' L-Port 3-Weg Pneumatische RVS Kogelkraan Veer-Openend.