Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr.

  • Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr.

Productoverzicht: Helza Grower seeds · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 6,95
Hoogste
€ 6,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 18 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 18 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 6,95
Laagste (86 dagen)
€ 6,95
Hoogste prijs
€ 6,95
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 6,95 is het laagste punt van de afgelopen 86 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 6,95

Laagste

€ 6,95

Hoogste

€ 6,95

Gemiddeld

€ 6,95

Laagste prijs
€ 6,90 € 6,93 € 6,95 € 6,98 € 7,00
2 jul 30 jul 28 aug 25 sep

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 6151227985909
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Zaden
Winkels 1
Prijsklasse € 6,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

18 juli 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 6,95 bij bol.com is in lijn met de € 6,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 9
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr.?

Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr. kost op dit moment € 6,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr. het goedkoopst?

Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr. is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 6,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 6,95 is het laagste punt van de afgelopen 86 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr. op voorraad?

Ja, Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr. is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr. geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Viola x Wittrockiana Volante® F1 Morpho Impr..

Verwante pagina’s