Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken

  • Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken
Prijsverloop
Laagste
€ 28,85
Hoogste
€ 28,85
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 21 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 21 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 28,85
Laagste (76 dagen)
€ 28,85
Hoogste prijs
€ 28,85
Prijs gevolgd sinds
10 juli 2026

De huidige prijs van € 28,85 is het laagste punt van de afgelopen 76 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 28,85

Laagste

€ 28,85

Hoogste

€ 28,85

Gemiddeld

€ 28,85

Laagste prijs
€ 28,60 € 28,70 € 28,80 € 28,90 € 29,00 € 29,10
10 jul 4 aug 29 aug 23 sep

Prijzen gevolgd sinds 10 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk ProMark
EAN 616022102969
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Muziekinstrumenten
Winkels 1
Prijsklasse € 28,85

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

21 augustus 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 28,85 bij bol.com is in lijn met de € 28,85 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 4
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken?

Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken kost op dit moment € 28,85, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken het goedkoopst?

Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 28,85. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 28,85 is het laagste punt van de afgelopen 76 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken op voorraad?

Ja, Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Promark PW5AN Classic Attack 5A Shira Kashi Oak drumstokken.

Verwante pagina’s