Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft.

  • Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft.
Prijsverloop
Laagste
€ 22,40
Hoogste
€ 26,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 18 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 18 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 22,40
Laagste (56 dagen)
€ 22,40
Hoogste prijs
€ 26,99
Prijs gevolgd sinds
5 juli 2026

De huidige prijs van € 22,40 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 22,40

Laagste

€ 22,40

Hoogste

€ 26,99

Gemiddeld

€ 22,73

Laagste prijs
€ 22,00 € 23,00 € 24,00 € 25,00 € 26,00 € 27,00
5 jul 2 aug 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 5 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Framar
EAN 680343120735
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Haarkleurmiddelen
Winkels 1
Prijsklasse € 22,40

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

18 juli 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 22,40 bij bol.com is in lijn met de € 22,40 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 3
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft.?

Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft. kost op dit moment € 22,40, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft. het goedkoopst?

Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft. is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 22,40. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 22,40 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft. op voorraad?

Ja, Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft. is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft. geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Framar - Country Charm - Embossed Roll 320 ft..

Verwante pagina’s