UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale

  • UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale Afstandsmeter Meetlint 50m
Prijsverloop
Laagste
€ 24,96
Hoogste
€ 29,39
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 21 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 21 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 24,96
Laagste (142 dagen)
€ 24,96
Hoogste prijs
€ 29,39
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 24,96 is het laagste punt van de afgelopen 142 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 24,96

Laagste

€ 24,96

Hoogste

€ 24,96

Gemiddeld

€ 24,96

Laagste prijs
€ 24,80 € 24,90 € 25,00 € 25,10 € 25,20
25 jul 24 aug 22 sep 22 okt

Prijzen gevolgd sinds 25 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk UNI-T
Model LM50A
EAN 6935750550182
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 3
Prijsklasse € 26,93 – € 32,79

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

21 oktober 2026

7,0/10 Goede deal

De huidige € 28,19 bij Aliexpress.com is in lijn met de € 28,19 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 24,96, dus de absolute bodem is dit niet, maar Aliexpress.com is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Aliexpress.com

Nadelen

  • Stond eerder op € 24,96 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale?

De prijs van UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale ligt op dit moment tussen € 26,93 en € 32,79, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale het goedkoopst?

Op dit moment is UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale het goedkoopst bij Aliexpress.com, met een totaalprijs van € 28,19 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 24,96 is het laagste punt van de afgelopen 142 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale op voorraad?

Ja, UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze UNI-T Laser-afstandsmeter LM50A LM70A LM100A LM120A Laser Afstandsmeter Digitale.

Verwante pagina’s