LONG SLEEVE-FULL ZIP
€ 169,99
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: Polo Ralph Lauren · 0349808-5 · pink · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (1)
- € 169,99Gratis verzendingAmerican Express Apple Pay PayPal Visa iDEALop voorraadBezorging: uiterlijk wo 30 sepDHLRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 19 sep 2026
Prijzen bijgewerkt op 19 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 199,99
- Laagste (71 dagen)
- € 199,99
- Hoogste prijs
- € 199,99
- Prijs gevolgd sinds
- 14 juli 2026
De huidige prijs van € 199,99 is het laagste punt van de afgelopen 71 dagen — een goed moment om te kopen.
Huidige prijs
€ 199,99
Laagste
€ 199,99
Hoogste
€ 199,99
Gemiddeld
€ 199,99
Prijzen gevolgd sinds 14 juli 2026
Huidige prijs
€ 199,99
Laagste
€ 199,99
Hoogste
€ 199,99
Gemiddeld
€ 199,99
Prijzen gevolgd sinds 14 juli 2026
Huidige prijs
€ 199,99
Laagste
€ 199,99
Hoogste
€ 199,99
Gemiddeld
€ 199,99
Prijzen gevolgd sinds 14 juli 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
19 september 2026
De huidige € 169,99 bij BSTN NL is in lijn met de € 169,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. BSTN NL is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Gratis verzending bij BSTN NL, 3 - 5 dagen
- Laagste prijs in de maand die we volgen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost LONG SLEEVE-FULL ZIP?
LONG SLEEVE-FULL ZIP kost op dit moment € 169,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is LONG SLEEVE-FULL ZIP het goedkoopst?
LONG SLEEVE-FULL ZIP is op dit moment verkrijgbaar bij BSTN NL voor € 169,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 199,99 is het laagste punt van de afgelopen 71 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is LONG SLEEVE-FULL ZIP op voorraad?
Ja, LONG SLEEVE-FULL ZIP is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt LONG SLEEVE-FULL ZIP geleverd?
De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (BSTN NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze LONG SLEEVE-FULL ZIP.