Rapid heteluchtpistool 1600 W

  • Rapid heteluchtpistool 1600 W

€ 28,99 – € 33,37

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Rapid · 24359800 · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 28,69
Hoogste
€ 33,37
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 30,59
Laagste (87 dagen)
€ 28,69
Hoogste prijs
€ 33,37
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 30,59. Het laagste punt in de afgelopen 87 dagen was € 28,69, het hoogste € 33,37.

Huidige prijs

€ 30,59

Laagste

€ 28,69

Hoogste

€ 33,37

Gemiddeld

€ 31,40

Laagste prijs
€ 29,00 € 30,00 € 31,00 € 32,00 € 33,00
3 jun 2 jul 30 jul 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Rapid
Model 24359800
EAN 7313463598001
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Hittepistolen
Winkels 2
Prijsklasse € 28,99 – € 33,37

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 augustus 2026

7,1/10 Goede deal

De huidige € 28,99 bij bol.com ligt onder de € 31,18 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 28,69, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 2,19 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 28,69 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Rapid heteluchtpistool 1600 W?

De prijs van Rapid heteluchtpistool 1600 W ligt op dit moment tussen € 28,99 en € 33,37, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Rapid heteluchtpistool 1600 W het goedkoopst?

Op dit moment is Rapid heteluchtpistool 1600 W het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 28,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 30,59. In de afgelopen 87 dagen was het laagste punt € 28,69 en het hoogste € 33,37 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Rapid heteluchtpistool 1600 W op voorraad?

Ja, Rapid heteluchtpistool 1600 W is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Rapid heteluchtpistool 1600 W geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Rapid heteluchtpistool 1600 W.

Verwante pagina’s