Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604

  • Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604
  • Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604
Prijsverloop
Laagste
€ 3,58
Hoogste
€ 5,62
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 25 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 3,58
Laagste (115 dagen)
€ 3,58
Hoogste prijs
€ 5,62
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 3,58 is het laagste punt van de afgelopen 115 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 3,58

Laagste

€ 3,58

Hoogste

€ 3,58

Gemiddeld

€ 3,58

Laagste prijs
€ 3,56 € 3,58 € 3,60
28 jun 28 jul 26 aug 25 sep

Prijzen gevolgd sinds 28 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Tork
EAN 7322541229560
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Tafellinnen
Winkels 2
Prijsklasse € 3,58 – € 12,59

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 12,27 bij bol.com is in lijn met de € 7,93 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 3,58, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 3,58 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604?

De prijs van Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604 ligt op dit moment tussen € 3,58 en € 12,59, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604 het goedkoopst?

Op dit moment is Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604 het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 12,27 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 3,58 is het laagste punt van de afgelopen 115 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604 op voorraad?

Ja, Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604 is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Goedkoopste-Kantoorartikelen NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Pochette Tork Linstyle Premium 1-laags 390x390mm rood 509604.

Verwante pagina’s