Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown

  • Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown

Productoverzicht: Fjallraven · Kånken · brown · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 79,90
Hoogste
€ 90,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 21 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 21 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 79,90
Laagste (82 dagen)
€ 79,90
Hoogste prijs
€ 90,00
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 79,90 is het laagste punt van de afgelopen 82 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 79,90

Laagste

€ 79,90

Hoogste

€ 90,00

Gemiddeld

€ 80,27

Laagste prijs
€ 80,00 € 82,50 € 85,00 € 87,50 € 90,00
2 jul 29 jul 25 aug 21 sep

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Fjallraven
Model Kånken
EAN 7323450786380
Uiterlijk & staat
Kleur Brown
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Rugzakken
Winkels 1
Prijsklasse € 111,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

21 september 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 111,00 bij Spartoo NL is in lijn met de € 111,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 79,90, dus de absolute bodem is dit niet, maar Spartoo NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 79,90 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown?

Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown kost op dit moment € 111,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown het goedkoopst?

Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown is op dit moment verkrijgbaar bij Spartoo NL voor € 111,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 79,90 is het laagste punt van de afgelopen 82 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown op voorraad?

Ja, Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown geleverd?

De snelste winkel levert binnen 4 werkdagen (Spartoo NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Fjällräven Kånken Unisex Rugzak - Terracotta Brown.

Verwante pagina’s