Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing

  • Marc by Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing
  • Marc by Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing
Prijsverloop
Laagste
€ 94,00
Hoogste
€ 105,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 13 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 13 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 105,00
Laagste (109 dagen)
€ 94,00
Hoogste prijs
€ 105,00
Prijs gevolgd sinds
7 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 105,00. Het laagste punt in de afgelopen 109 dagen was € 94,00, het hoogste € 105,00.

Huidige prijs

€ 105,00

Laagste

€ 94,00

Hoogste

€ 105,00

Gemiddeld

€ 104,50

Laagste prijs
€ 95,00 € 97,50 € 100,00 € 102,50 € 105,00
26 jun 26 jul 24 aug 23 sep

Prijzen gevolgd sinds 26 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model 7433085258752
EAN 7433085258752
Uiterlijk & staat
Kleur Silver
Staat Refurbished & gebruikt
Aanbod
Categorie Halskettingen
Winkels 2
Prijsklasse € 95,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

13 september 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 103,00 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 103,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 94,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 94,00 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (6)

Wat kost Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing?

Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing kost op dit moment € 95,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing het goedkoopst?

Op dit moment is Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing het goedkoopst bij Secret Sales NL, met een totaalprijs van € 103,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 105,00. In de afgelopen 109 dagen was het laagste punt € 94,00 en het hoogste € 105,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing op voorraad?

Ja, Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Is er een refurbished of tweedehands versie van Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing?

Ja — een refurbished of tweedehands exemplaar is er vanaf € 103,00; nieuw begint bij € 103,00.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Marc Jacobs Copiosus Latijnse Zinsnede Ketting in Zilver-geplateerd Messing.

Verwante pagina’s