Belkin ScreenForce UltraGlass 2

  • Belkin ScreenForce UltraGlass 2

Productoverzicht: Belkin · OVA157HQ · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 33,18
Hoogste
€ 33,18
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 29 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 33,18
Laagste (88 dagen)
€ 33,18
Hoogste prijs
€ 33,18
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 33,18 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 33,18

Laagste

€ 33,18

Hoogste

€ 33,18

Gemiddeld

€ 33,18

Laagste prijs
€ 33,00 € 33,20 € 33,40
3 jun 2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Belkin
Model OVA157HQ
EAN 745883897094
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Screenprotectors
Winkels 1
Prijsklasse € 33,18

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 augustus 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 33,18 bij Proshop NL is in lijn met de € 33,18 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Belkin ScreenForce UltraGlass 2?

Belkin ScreenForce UltraGlass 2 kost op dit moment € 33,18, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Belkin ScreenForce UltraGlass 2 het goedkoopst?

Belkin ScreenForce UltraGlass 2 is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop NL voor € 33,18. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 33,18 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Belkin ScreenForce UltraGlass 2 op voorraad?

Ja, Belkin ScreenForce UltraGlass 2 is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Belkin ScreenForce UltraGlass 2 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Belkin ScreenForce UltraGlass 2.

Verwante pagina’s