Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel

  • Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel
Prijsverloop
Laagste
€ 12,00
Hoogste
€ 12,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 30 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 12,00
Laagste (106 dagen)
€ 12,00
Hoogste prijs
€ 12,00
Prijs gevolgd sinds
10 juli 2026

De huidige prijs van € 12,00 is het laagste punt van de afgelopen 106 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 12,00

Laagste

€ 12,00

Hoogste

€ 12,00

Gemiddeld

€ 12,00

Laagste prijs
€ 11,90 € 11,95 € 12,00 € 12,05 € 12,10
26 jul 25 aug 23 sep 23 okt

Prijzen gevolgd sinds 26 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Ekobo
EAN 752505390413
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 1
Prijsklasse € 12,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 12,00 bij bol.com is in lijn met de € 12,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 5
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel?

Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel kost op dit moment € 12,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel het goedkoopst?

Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 12,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 12,00 is het laagste punt van de afgelopen 106 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel op voorraad?

Ja, Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel geleverd?

De snelste winkel levert binnen 5 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Ekobo - Babylepel siliconen set - geel roze - BPA vrij - Lange steel.

Verwante pagina’s