Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue

  • Elektrisch Visaas USB Oplaadbaar Meerdelig Levensecht LED Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue
  • Elektrisch Visaas USB Oplaadbaar Meerdelig Levensecht LED Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue
Prijsverloop
Laagste
€ 20,54
Hoogste
€ 20,54
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 20 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 20,54
Laagste (82 dagen)
€ 20,54
Hoogste prijs
€ 20,54
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 20,54 is het laagste punt van de afgelopen 82 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 20,54

Laagste

€ 20,54

Hoogste

€ 20,54

Gemiddeld

€ 20,54

Laagste prijs
€ 20,40 € 20,50 € 20,60 € 20,70
2 jul 29 jul 25 aug 21 sep

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Fishine
EAN 758167667191
Uiterlijk & staat
Kleur Blue
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Visaas en lokaas
Winkels 1
Prijsklasse € 19,17

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 september 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 19,17 bij Joom Benelux is in lijn met de € 19,17 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue?

Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue kost op dit moment € 19,17, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue het goedkoopst?

Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue is op dit moment verkrijgbaar bij Joom Benelux voor € 19,17. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 20,54 is het laagste punt van de afgelopen 82 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue op voorraad?

Ja, Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue geleverd?

De snelste winkel levert binnen 10 werkdagen (Joom Benelux). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Elektrisch Aas voor Zoetwater BL blue.

Verwante pagina’s