Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education

  • Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education
Prijsverloop
Laagste
€ 48,99
Hoogste
€ 48,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 24 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 48,99
Laagste (106 dagen)
€ 48,99
Hoogste prijs
€ 48,99
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige prijs van € 48,99 is het laagste punt van de afgelopen 106 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 48,99

Laagste

€ 48,99

Hoogste

€ 48,99

Gemiddeld

€ 48,99

Laagste prijs
€ 48,60 € 48,80 € 49,00 € 49,20 € 49,40
27 jun 27 jul 25 aug 24 sep

Prijzen gevolgd sinds 27 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Arduino
EAN 7630049203020
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Ontwikkelborden
Winkels 1
Prijsklasse € 49,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 september 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 49,99 bij Conrad NL is in lijn met de € 49,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 48,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar Conrad NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 48,99 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education?

Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education kost op dit moment € 49,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education het goedkoopst?

Op dit moment is Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education het goedkoopst bij Conrad NL, met een totaalprijs van € 55,94 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 48,99 is het laagste punt van de afgelopen 106 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education op voorraad?

Ja, Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (Conrad NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Arduino AKX00033 Motor AKX00033 Engineering Kit Motors Backup Education.

Verwante pagina’s