Giotto Collage Bottle 120G

  • Giotto Collage Bottle 120G
Prijsverloop
Laagste
€ 3,40
Hoogste
€ 4,19
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 29 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 3,40
Laagste (89 dagen)
€ 3,40
Hoogste prijs
€ 4,19
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 3,40 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 3,40

Laagste

€ 3,40

Hoogste

€ 4,19

Gemiddeld

€ 3,59

Laagste prijs
€ 3,40 € 3,60 € 3,80 € 4,00 € 4,20
3 jun 2 jul 1 aug 30 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Giotto
Model 11-541300
EAN 8000825007996
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 1
Prijsklasse € 2,90

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 augustus 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 2,90 bij Proshop NL is in lijn met de € 2,90 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Giotto Collage Bottle 120G?

Giotto Collage Bottle 120G kost op dit moment € 2,90, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Giotto Collage Bottle 120G het goedkoopst?

Giotto Collage Bottle 120G is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop NL voor € 2,90. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 3,40 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Giotto Collage Bottle 120G op voorraad?

Ja, Giotto Collage Bottle 120G is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Giotto Collage Bottle 120G geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Giotto Collage Bottle 120G.

Verwante pagina’s