Luchtfilter SOFIMA S 7621 A
€ 12,60
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: Sofima · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (1)
- € 12,60€ 22,59 prijs incl. verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk do 3 sepRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 1 jun 2026
Prijzen bijgewerkt op 1 jun 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 12,60
- Laagste (87 dagen)
- € 12,60
- Hoogste prijs
- € 12,60
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige prijs van € 12,60 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen — een goed moment om te kopen.
Huidige prijs
€ 12,60
Laagste
€ 12,60
Hoogste
€ 12,60
Gemiddeld
€ 12,60
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 12,60
Laagste
€ 12,60
Hoogste
€ 12,60
Gemiddeld
€ 12,60
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Huidige prijs
€ 12,60
Laagste
€ 12,60
Hoogste
€ 12,60
Gemiddeld
€ 12,60
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
1 juni 2026
De huidige € 12,60 bij Motointegrator NL is in lijn met de € 12,60 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Motointegrator NL is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Laagste prijs in de maand die we volgen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Luchtfilter SOFIMA S 7621 A?
Luchtfilter SOFIMA S 7621 A kost op dit moment € 12,60, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Luchtfilter SOFIMA S 7621 A het goedkoopst?
Luchtfilter SOFIMA S 7621 A is op dit moment verkrijgbaar bij Motointegrator NL voor € 12,60. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 12,60 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is Luchtfilter SOFIMA S 7621 A op voorraad?
Ja, Luchtfilter SOFIMA S 7621 A is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Luchtfilter SOFIMA S 7621 A geleverd?
De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Motointegrator NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Luchtfilter SOFIMA S 7621 A.