Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart

  • Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart zwart
  • Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart zwart
  • Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart zwart

€ 55,68 – € 80,00

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Braun · KF 47/1 BLACK · black · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 158,00
Hoogste
€ 169,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 20 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 158,00
Laagste (138 dagen)
€ 158,00
Hoogste prijs
€ 169,00
Prijs gevolgd sinds
5 juni 2026

De huidige prijs van € 158,00 is het laagste punt van de afgelopen 138 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 158,00

Laagste

€ 158,00

Hoogste

€ 158,00

Gemiddeld

€ 158,00

Laagste prijs
€ 157,00 € 158,00 € 159,00
23 jul 22 aug 20 sep 20 okt

Prijzen gevolgd sinds 23 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Braun
Model KF 47/1 BLACK
EAN 8021098320001
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Koffiezetapparaten
Winkels 2
Prijsklasse € 55,68 – € 80,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 oktober 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 80,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 67,84 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Joom Benelux, 2 - 5
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart?

De prijs van Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart ligt op dit moment tussen € 55,68 en € 80,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart het goedkoopst?

Op dit moment is Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart het goedkoopst bij Proshop NL, met een totaalprijs van € 62,67 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 158,00 is het laagste punt van de afgelopen 138 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart op voorraad?

Ja, Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Joom Benelux). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Braun KF 47/1 Filterkoffiezetapparaat 1000W Zwart.

Verwante pagina’s