PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio

  • PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio
Prijsverloop
Laagste
€ 289,60
Hoogste
€ 307,70
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 21 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 21 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 289,60
Laagste (84 dagen)
€ 289,60
Hoogste prijs
€ 307,70
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 289,60 is het laagste punt van de afgelopen 84 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 289,60

Laagste

€ 289,60

Hoogste

€ 307,70

Gemiddeld

€ 291,22

Laagste prijs
€ 290,00 € 295,00 € 300,00 € 305,00 € 310,00
2 jul 30 jul 26 aug 23 sep

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Pinko
EAN 8053177459340
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Handtassen
Winkels 1
Prijsklasse € 271,50

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

21 juli 2026

7,0/10 Goede deal

De huidige € 271,50 bij bol.com is in lijn met de € 271,50 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 7
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio?

PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio kost op dit moment € 271,50, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio het goedkoopst?

PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 271,50. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 289,60 is het laagste punt van de afgelopen 84 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio op voorraad?

Ja, PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze PINKO Belt Bag Big Schoudertas Leder 40 cm - Dames - beige-grigio.

Verwante pagina’s