Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas

  • Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas
  • Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas
Prijsverloop
Laagste
€ 155,95
Hoogste
€ 184,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 184,00
Laagste (82 dagen)
€ 155,95
Hoogste prijs
€ 184,00
Prijs gevolgd sinds
8 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 184,00. Het laagste punt in de afgelopen 82 dagen was € 155,95, het hoogste € 184,00.

Huidige prijs

€ 184,00

Laagste

€ 155,95

Hoogste

€ 184,00

Gemiddeld

€ 171,00

Laagste prijs
€ 160,00 € 170,00 € 180,00
8 jun 5 jul 1 aug 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 8 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model 8056126323112
EAN 8056126323112
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Jassen en jacks
Winkels 2
Prijsklasse € 184,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 184,00 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 184,00 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 155,95, dus de absolute bodem is dit niet, maar Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 155,95 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas?

Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas kost op dit moment € 184,00, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas het goedkoopst?

Op dit moment is Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas het goedkoopst bij Secret Sales NL, met een totaalprijs van € 184,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 184,00. In de afgelopen 82 dagen was het laagste punt € 155,95 en het hoogste € 184,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas op voorraad?

Ja, Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Calvin Klein Zwarte Polyester Damesjas.

Verwante pagina’s