Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket

  • Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket
  • Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket
Prijsverloop
Laagste
€ 194,74
Hoogste
€ 203,90
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 29 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 203,90
Laagste (88 dagen)
€ 194,74
Hoogste prijs
€ 203,90
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 203,90. Het laagste punt in de afgelopen 88 dagen was € 194,74, het hoogste € 203,90.

Huidige prijs

€ 203,90

Laagste

€ 194,74

Hoogste

€ 203,90

Gemiddeld

€ 199,42

Laagste prijs
€ 195,00 € 197,50 € 200,00 € 202,50 € 205,00
3 jun 2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model 8059797377637
EAN 8059797377637
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Jassen en jacks
Winkels 3
Prijsklasse € 203,90 – € 224,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 augustus 2026

7,1/10 Goede deal

De huidige € 203,90 bij Spartoo NL ligt onder de € 224,00 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 194,74, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Spartoo NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 20,10 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 194,74 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket?

De prijs van Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket ligt op dit moment tussen € 203,90 en € 224,00, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket het goedkoopst?

Op dit moment is Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket het goedkoopst bij Spartoo NL, met een totaalprijs van € 208,80 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 203,90. In de afgelopen 88 dagen was het laagste punt € 194,74 en het hoogste € 203,90 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket op voorraad?

Ja, Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Marineblauwe Blazer met Knopsluiting Jacket.

Verwante pagina’s