COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart

  • COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart
  • COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart
Prijsverloop
Laagste
€ 105,00
Hoogste
€ 105,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 21 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 21 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 105,00
Laagste (141 dagen)
€ 105,00
Hoogste prijs
€ 105,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 105,00 is het laagste punt van de afgelopen 141 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 105,00

Laagste

€ 105,00

Hoogste

€ 105,00

Gemiddeld

€ 105,00

Laagste prijs
€ 104,00 € 104,50 € 105,00 € 105,50 € 106,00
24 jul 23 aug 21 sep 21 okt

Prijzen gevolgd sinds 24 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Coccinelle
Model 8059978469731
EAN 8059978469731
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 5
Prijsklasse € 84,90 – € 166,50

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

21 oktober 2026

7,5/10 Goede deal

De huidige € 84,90 bij bol.com ligt onder de € 90,90 die je bij de meeste van de 5 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

5 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 6,00 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 5
  • Gratis verzending bij bol.com, 7
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart?

De prijs van COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart ligt op dit moment tussen € 84,90 en € 166,50, vergeleken bij 5 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart het goedkoopst?

Op dit moment is COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 84,90 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 105,00 is het laagste punt van de afgelopen 141 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart op voorraad?

Ja, COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart is op voorraad bij 5 van de 5 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze COCCINELLE Leren Portemonnee Metallic Soft Wallet Grainy Leather Noir Zwart.

Verwante pagina’s