Capuchon sweaters North Sails 9024230

  • Capuchon sweaters North Sails 9024230
  • Capuchon sweaters North Sails 9024230
Prijsverloop
Laagste
€ 29,00
Hoogste
€ 29,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 18 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 18 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 29,00
Laagste (88 dagen)
€ 29,00
Hoogste prijs
€ 29,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 29,00 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 29,00

Laagste

€ 29,00

Hoogste

€ 29,00

Gemiddeld

€ 29,00

Laagste prijs
€ 28,80 € 28,90 € 29,00 € 29,10 € 29,20
3 jun 2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model 8300825408046
EAN 8300825408046
Uiterlijk & staat
Kleur Pink
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Buitenkleding
Winkels 3
Prijsklasse € 31,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

18 augustus 2026

7,0/10 Goede deal

De huidige € 31,00 bij Spartoo NL is in lijn met de € 31,00 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 29,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Spartoo NL is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Spartoo NL, 4 werkdagen

Nadelen

  • Stond eerder op € 29,00 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Capuchon sweaters North Sails 9024230?

Capuchon sweaters North Sails 9024230 kost op dit moment € 31,00, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Capuchon sweaters North Sails 9024230 het goedkoopst?

Op dit moment is Capuchon sweaters North Sails 9024230 het goedkoopst bij Spartoo NL, met een totaalprijs van € 31,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 29,00 is het laagste punt van de afgelopen 88 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Capuchon sweaters North Sails 9024230 op voorraad?

Ja, Capuchon sweaters North Sails 9024230 is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Capuchon sweaters North Sails 9024230 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Capuchon sweaters North Sails 9024230.

Verwante pagina’s