Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm

  • Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm

Productoverzicht: Euromic · 088804510-51219 · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 3,17
Hoogste
€ 3,92
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 19 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 3,17
Laagste (115 dagen)
€ 3,17
Hoogste prijs
€ 3,92
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 3,17 is het laagste punt van de afgelopen 115 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 3,17

Laagste

€ 3,17

Hoogste

€ 3,58

Gemiddeld

€ 3,21

Laagste prijs
€ 3,20 € 3,30 € 3,40 € 3,50 € 3,60
28 jun 28 jul 26 aug 25 sep

Prijzen gevolgd sinds 28 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Euromic
Model 088804510-51219
EAN 8412497512195
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Placemats
Winkels 1
Prijsklasse € 2,49

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 september 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 2,49 bij Proshop NL is in lijn met de € 2,49 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm?

Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm kost op dit moment € 2,49, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm het goedkoopst?

Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop NL voor € 2,49. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 3,17 is het laagste punt van de afgelopen 115 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm op voorraad?

Ja, Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Euromic DISNEY PRINCESS place mat PP 43 x 28 cm.

Verwante pagina’s