Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB

  • Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB
Prijsverloop
Laagste
€ 495,00
Hoogste
€ 499,00
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 20 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 499,00
Laagste (113 dagen)
€ 495,00
Hoogste prijs
€ 499,00
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 499,00 is het laagste punt van de afgelopen 113 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 499,00

Laagste

€ 499,00

Hoogste

€ 499,00

Gemiddeld

€ 499,00

Laagste prijs
€ 496,00 € 498,00 € 500,00 € 502,00
25 jul 24 aug 22 sep 22 okt

Prijzen gevolgd sinds 25 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Nivian
EAN 8435325488035
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Bewakingscamera's
Winkels 1
Prijsklasse € 495,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 oktober 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 495,00 bij bol.com is in lijn met de € 495,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB?

Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB kost op dit moment € 495,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB het goedkoopst?

Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 495,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 499,00 is het laagste punt van de afgelopen 113 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB op voorraad?

Ja, Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Set met 4 draadloze camera's eigen signaal 2 weg audio + 1TB.

Verwante pagina’s