Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden

  • Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden
  • Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden
Prijsverloop
Laagste
€ 24,98
Hoogste
€ 24,98
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 20 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 24,98
Laagste (104 dagen)
€ 24,98
Hoogste prijs
€ 24,98
Prijs gevolgd sinds
10 juni 2026

De huidige prijs van € 24,98 is het laagste punt van de afgelopen 104 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 24,98

Laagste

€ 24,98

Hoogste

€ 24,98

Gemiddeld

€ 24,98

Laagste prijs
€ 24,80 € 24,90 € 25,00 € 25,10 € 25,20
24 jun 24 jul 22 aug 21 sep

Prijzen gevolgd sinds 24 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk CAPACHEAP
EAN 8445724660963
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 1
Prijsklasse € 26,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 26,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 26,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 24,98, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Joom Benelux, 2 - 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 24,98 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden?

Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden kost op dit moment € 26,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden het goedkoopst?

Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden is op dit moment verkrijgbaar bij Joom Benelux voor € 26,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 24,98 is het laagste punt van de afgelopen 104 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden op voorraad?

Ja, Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Joom Benelux). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Hoesje - BTS - Xiaomi Redmi 12C - Flexibel - Zwart - BTS Leden.

Verwante pagina’s