Kinder fleece met rits Joma Camp
Vergelijk prijzen (2)
- € 21,56€ 30,55 prijs incl. verzending€ 37,90 −43%Apple Pay Google Pay Mastercard PayPal Visaop voorraadRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
- € 31,66Gratis verzendingop voorraadBezorging: uiterlijk di 10 novRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 23 okt 2026
Prijzen bijgewerkt op 23 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
We zijn net begonnen met prijzen volgen — over 30 dagen verschijnt de eerste grafiek hier.
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
23 oktober 2026
De huidige € 21,56 bij Sneakids - NL ligt onder de € 26,61 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. op dit moment is Sneakids - NL duidelijk de scherpste keuze.
Voordelen
- € 5,05 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 1
Vragen en antwoorden (4)
Wat kost Kinder fleece met rits Joma Camp?
Kinder fleece met rits Joma Camp kost op dit moment € 21,56, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Kinder fleece met rits Joma Camp het goedkoopst?
Op dit moment is Kinder fleece met rits Joma Camp het goedkoopst bij Sneakids - NL, met een totaalprijs van € 30,55 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.
Is Kinder fleece met rits Joma Camp op voorraad?
Ja, Kinder fleece met rits Joma Camp is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Kinder fleece met rits Joma Camp geleverd?
De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Kinder fleece met rits Joma Camp.