Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin
Vergelijk prijzen (1)
- € 141,00Gratis verzendingiDEALop voorraadBezorging: uiterlijk do 1 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 24 sep 2026
Prijzen bijgewerkt op 24 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 141,00
- Laagste (77 dagen)
- € 141,00
- Hoogste prijs
- € 141,00
- Prijs gevolgd sinds
- 10 juli 2026
De huidige prijs van € 141,00 is het laagste punt van de afgelopen 77 dagen — een goed moment om te kopen.
Huidige prijs
€ 141,00
Laagste
€ 141,00
Hoogste
€ 141,00
Gemiddeld
€ 141,00
Prijzen gevolgd sinds 10 juli 2026
Huidige prijs
€ 141,00
Laagste
€ 141,00
Hoogste
€ 141,00
Gemiddeld
€ 141,00
Prijzen gevolgd sinds 10 juli 2026
Huidige prijs
€ 141,00
Laagste
€ 141,00
Hoogste
€ 141,00
Gemiddeld
€ 141,00
Prijzen gevolgd sinds 10 juli 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
24 september 2026
De huidige € 141,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 141,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Gratis verzending bij Joom Benelux, 2 - 5
- Laagste prijs in de maand die we volgen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin?
Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin kost op dit moment € 141,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin het goedkoopst?
Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin is op dit moment verkrijgbaar bij Joom Benelux voor € 141,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 141,00 is het laagste punt van de afgelopen 77 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin op voorraad?
Ja, Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin geleverd?
De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Joom Benelux). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Kast - MUVOE - 90 cm - Dubbele schuifdeur - Massief hout - Bruin.