Halterneklace Midi-jurk
€ 33,50
Vergelijk alle 2 winkelsProductoverzicht: Hiccup · 8684404447511 · new Productdetails →
Vergelijk prijzen (2)
- € 33,50€ 38,50 −13%iDEAL PayPal Klarna Visa Mastercardop voorraadBezorging: uiterlijk vr 30 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
- € 33,50iDEAL PayPal Klarna Visa Mastercardop voorraadBezorging: uiterlijk vr 30 oktRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 20 okt 2026
Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 53,03
- Laagste (106 dagen)
- € 53,03
- Hoogste prijs
- € 53,03
- Prijs gevolgd sinds
- 10 juli 2026
De huidige prijs van € 53,03 is het laagste punt van de afgelopen 106 dagen — een goed moment om te kopen.
Huidige prijs
€ 53,03
Laagste
€ 53,03
Hoogste
€ 53,03
Gemiddeld
€ 53,03
Prijzen gevolgd sinds 26 juli 2026
Huidige prijs
€ 53,03
Laagste
€ 53,03
Hoogste
€ 53,03
Gemiddeld
€ 53,03
Prijzen gevolgd sinds 10 juli 2026
Huidige prijs
€ 53,03
Laagste
€ 53,03
Hoogste
€ 53,03
Gemiddeld
€ 53,03
Prijzen gevolgd sinds 10 juli 2026
Productdetails
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
20 oktober 2026
De huidige € 33,50 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 33,50 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.
Voordelen
- Laagste prijs in de maand die we volgen
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Halterneklace Midi-jurk?
Halterneklace Midi-jurk kost op dit moment € 33,50, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Halterneklace Midi-jurk het goedkoopst?
Op dit moment is Halterneklace Midi-jurk het goedkoopst bij Secret Sales NL, met een totaalprijs van € 33,50 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 53,03 is het laagste punt van de afgelopen 106 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is Halterneklace Midi-jurk op voorraad?
Ja, Halterneklace Midi-jurk is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Halterneklace Midi-jurk geleverd?
De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Halterneklace Midi-jurk.