Aansluitende Geribde V-hals Camitop

  • Aansluitende Geribde V-hals Camitop
  • Aansluitende Geribde V-hals Camitop
Prijsverloop
Laagste
€ 27,32
Hoogste
€ 27,36
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 29 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 27,32
Laagste (48 dagen)
€ 27,32
Hoogste prijs
€ 27,36
Prijs gevolgd sinds
14 juli 2026

De huidige prijs van € 27,32 is het laagste punt van de afgelopen 48 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 27,32

Laagste

€ 27,32

Hoogste

€ 27,36

Gemiddeld

€ 27,32

Laagste prijs
€ 27,10 € 27,20 € 27,30 € 27,40 € 27,50 € 27,60
14 jul 7 aug 30 aug

Prijzen gevolgd sinds 14 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Busem
Model 8684404465690
EAN 8684404465690
Uiterlijk & staat
Kleur White
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Vesten & Camis
Winkels 2
Prijsklasse € 29,48

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 augustus 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 29,48 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 29,48 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 27,32, dus de absolute bodem is dit niet, maar Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 27,32 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Aansluitende Geribde V-hals Camitop?

Aansluitende Geribde V-hals Camitop kost op dit moment € 29,48, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Aansluitende Geribde V-hals Camitop het goedkoopst?

Op dit moment is Aansluitende Geribde V-hals Camitop het goedkoopst bij Secret Sales NL, met een totaalprijs van € 29,48 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 27,32 is het laagste punt van de afgelopen 48 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Aansluitende Geribde V-hals Camitop op voorraad?

Ja, Aansluitende Geribde V-hals Camitop is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Aansluitende Geribde V-hals Camitop geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Aansluitende Geribde V-hals Camitop.