Philips Foodprocessor HR7778/00

  • Philips Foodprocessor HR7778/00
  • Philips Foodprocessor HR7778/00

€ 228,86 – € 289,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Philips · 8710103567592 · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 214,96
Hoogste
€ 217,36
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 217,36
Laagste (87 dagen)
€ 214,96
Hoogste prijs
€ 217,36
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 217,36 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 217,36

Laagste

€ 214,96

Hoogste

€ 217,36

Gemiddeld

€ 216,82

Laagste prijs
€ 214,00 € 216,00 € 218,00
3 jun 2 jul 30 jul 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Philips
Model 8710103567592
EAN 8710103567592
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Mixers en blenders
Winkels 2
Prijsklasse € 228,86 – € 289,99

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 augustus 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 289,99 bij Marskramer NL – Familyblend is in lijn met de € 259,43 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 214,96, dus de absolute bodem is dit niet, maar Marskramer NL – Familyblend is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Marskramer NL – Familyblend, 1 dag

Nadelen

  • Stond eerder op € 214,96 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Philips Foodprocessor HR7778/00?

De prijs van Philips Foodprocessor HR7778/00 ligt op dit moment tussen € 228,86 en € 289,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Philips Foodprocessor HR7778/00 het goedkoopst?

Op dit moment is Philips Foodprocessor HR7778/00 het goedkoopst bij Proshop NL, met een totaalprijs van € 235,85 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 217,36 is het laagste punt van de afgelopen 87 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Philips Foodprocessor HR7778/00 op voorraad?

Ja, Philips Foodprocessor HR7778/00 is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Philips Foodprocessor HR7778/00 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Marskramer NL – Familyblend). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Philips Foodprocessor HR7778/00.

Verwante pagina’s