Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4

  • Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4
Prijsverloop
Laagste
€ 2,99
Hoogste
€ 2,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 2,99
Laagste (89 dagen)
€ 2,99
Hoogste prijs
€ 2,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 2,99 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 2,99

Laagste

€ 2,99

Hoogste

€ 2,99

Gemiddeld

€ 2,99

Laagste prijs
€ 2,97 € 2,98 € 2,99 € 3,00 € 3,01
3 jun 2 jul 1 aug 30 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model 8711252180526
EAN 8711252180526
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Glazen
Winkels 2
Prijsklasse € 2,99 – € 9,29

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 augustus 2026

7,9/10 Goede deal

De huidige € 2,99 bij Marskramer NL – Familyblend ligt onder de € 6,14 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Marskramer NL – Familyblend duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 3,15 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4?

De prijs van Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4 ligt op dit moment tussen € 2,99 en € 9,29, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4 het goedkoopst?

Op dit moment is Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4 het goedkoopst bij Marskramer NL – Familyblend, met een totaalprijs van € 7,98 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 2,99 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4 op voorraad?

Ja, Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Marskramer NL – Familyblend). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Cuisine Elegance Shotglaasjes set van 4.

Verwante pagina’s