Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool

  • Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool

Productoverzicht: Vadobag · 785-02524 · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 7,95
Hoogste
€ 7,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 28 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 7,95
Laagste (46 dagen)
€ 7,95
Hoogste prijs
€ 7,95
Prijs gevolgd sinds
14 juli 2026

De huidige prijs van € 7,95 is het laagste punt van de afgelopen 46 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 7,95

Laagste

€ 7,95

Hoogste

€ 7,95

Gemiddeld

€ 7,95

Laagste prijs
€ 7,90 € 7,95 € 8,00
14 jul 6 aug 28 aug

Prijzen gevolgd sinds 14 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Vadobag
Model 785-02524
EAN 8712645338708
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Office Supplies
Winkels 1
Prijsklasse € 7,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 augustus 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 7,95 bij Proshop NL is in lijn met de € 7,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool?

Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool kost op dit moment € 7,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool het goedkoopst?

Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop NL voor € 7,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 7,95 is het laagste punt van de afgelopen 46 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool op voorraad?

Ja, Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Vadobag Backpack Frozen II You're Snow Cool.