Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24

  • Klik Aan & Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24
Prijsverloop
Laagste
€ 17,10
Hoogste
€ 17,10
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 10 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 10 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 17,10
Laagste (111 dagen)
€ 17,10
Hoogste prijs
€ 17,10
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 17,10 is het laagste punt van de afgelopen 111 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 17,10

Laagste

€ 17,10

Hoogste

€ 17,10

Gemiddeld

€ 17,10

Laagste prijs
€ 17,00 € 17,10 € 17,20
23 jul 22 aug 20 sep 20 okt

Prijzen gevolgd sinds 23 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 8714792701060
Uiterlijk & staat
Kleur White
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Lichtschakelaars
Winkels 1
Prijsklasse € 17,10

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

10 oktober 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 17,10 bij bol.com is in lijn met de € 17,10 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24?

Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24 kost op dit moment € 17,10, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24 het goedkoopst?

Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24 is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 17,10. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 17,10 is het laagste punt van de afgelopen 111 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24 op voorraad?

Ja, Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24 is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Klik Uitleddimmer - Voor Ledstrips En Spots 12-24v | Acm-lv24.

Verwante pagina’s