Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W

  • Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W
Prijsverloop
Laagste
€ 18,99
Hoogste
€ 18,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 23 sep 2026

Prijzen bijgewerkt op 23 sep 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 18,99
Laagste (85 dagen)
€ 18,99
Hoogste prijs
€ 18,99
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 18,99 is het laagste punt van de afgelopen 85 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 18,99

Laagste

€ 18,99

Hoogste

€ 18,99

Gemiddeld

€ 18,99

Laagste prijs
€ 18,90 € 19,00 € 19,10
2 jul 30 jul 27 aug 24 sep

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 8719514305380
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Lichtbronnen
Winkels 1
Prijsklasse € 19,29

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

23 september 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 19,99 bij bol.com is in lijn met de € 19,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 18,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 18,99 — een prijsalert kan lonen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W?

Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W kost op dit moment € 19,29, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W het goedkoopst?

Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 19,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 18,99 is het laagste punt van de afgelopen 85 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W op voorraad?

Ja, Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Philips Corepro LEDspot G53 AR111 7W 550lm 40D - 830 Warm Wit | Vervangt 50W.

Verwante pagina’s