Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom

  • Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom

Productoverzicht: Riko · 33.3520 · new Productdetails →

Prijsverloop
Laagste
€ 12,95
Hoogste
€ 12,95
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 12,95
Laagste (56 dagen)
€ 12,95
Hoogste prijs
€ 12,95
Prijs gevolgd sinds
5 juli 2026

De huidige prijs van € 12,95 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 12,95

Laagste

€ 12,95

Hoogste

€ 12,95

Gemiddeld

€ 12,95

Laagste prijs
€ 12,85 € 12,90 € 12,95 € 13,00 € 13,05
5 jul 2 aug 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 5 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Riko
Model 33.3520
EAN 8719743061927
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Bathrooms & Accessories
Winkels 1
Prijsklasse € 12,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

5,9/10 Prima keuze

De huidige € 12,95 bij Douchezaak NL is in lijn met de € 12,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Douchezaak NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom?

Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom kost op dit moment € 12,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom het goedkoopst?

Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom is op dit moment verkrijgbaar bij Douchezaak NL voor € 12,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 12,95 is het laagste punt van de afgelopen 56 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom op voorraad?

Ja, Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Douchezaak NL). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Riko Rezo plug badafvoer met overloop verlengd chroom.