Griffon reiniger 250ml

  • Griffon reiniger 250ml
Prijsverloop
Laagste
€ 23,50
Hoogste
€ 24,49
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 27 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 24,49
Laagste (59 dagen)
€ 23,50
Hoogste prijs
€ 24,49
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige laagste prijs is € 24,49. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 23,50, het hoogste € 24,49.

Huidige prijs

€ 24,49

Laagste

€ 23,50

Hoogste

€ 24,49

Gemiddeld

€ 24,29

Laagste prijs
€ 23,50 € 23,75 € 24,00 € 24,25 € 24,50
2 jul 31 jul 29 aug

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Griffon
EAN 8720026669365
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Winkels 1
Prijsklasse € 23,50

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 juli 2026

6,5/10 Goede deal

De huidige € 23,50 bij bol.com is in lijn met de € 23,50 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 8
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Griffon reiniger 250ml?

Griffon reiniger 250ml kost op dit moment € 23,50, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Griffon reiniger 250ml het goedkoopst?

Griffon reiniger 250ml is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 23,50. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 24,49. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 23,50 en het hoogste € 24,49 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Griffon reiniger 250ml op voorraad?

Ja, Griffon reiniger 250ml is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Griffon reiniger 250ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 8 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Griffon reiniger 250ml.

Verwante pagina’s