Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit

  • Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit
  • Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit
Prijsverloop
Laagste
€ 38,20
Hoogste
€ 38,20
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 22 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 22 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 38,20
Laagste (114 dagen)
€ 38,20
Hoogste prijs
€ 38,20
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 38,20 is het laagste punt van de afgelopen 114 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 38,20

Laagste

€ 38,20

Hoogste

€ 38,20

Gemiddeld

€ 38,20

Laagste prijs
€ 38,00 € 38,20 € 38,40
27 jun 27 jul 25 aug 24 sep

Prijzen gevolgd sinds 27 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Merk Shiwi
EAN 8720591230229
Uiterlijk & staat
Kleur Green
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Zwemkleding
Winkels 1
Prijsklasse € 38,20

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

22 juli 2026

6,4/10 Prima keuze

De huidige € 38,20 bij V&D is in lijn met de € 38,20 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. V&D is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit?

Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit kost op dit moment € 38,20, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit het goedkoopst?

Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit is op dit moment verkrijgbaar bij V&D voor € 38,20. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 38,20 is het laagste punt van de afgelopen 114 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit op voorraad?

Ja, Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Shiwi Heren zwemshort mike 7" gebloemde print groen/wit.

Verwante pagina’s