Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers

  • Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers
  • Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers
Prijsverloop
Laagste
€ 77,99
Hoogste
€ 77,99
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 30 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 77,99
Laagste (89 dagen)
€ 77,99
Hoogste prijs
€ 77,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 77,99 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 77,99

Laagste

€ 77,99

Hoogste

€ 77,99

Gemiddeld

€ 77,99

Laagste prijs
€ 77,50 € 78,00 € 78,50
3 jun 2 jul 1 aug 30 aug

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model 8721187106065
EAN 8721187106065
Uiterlijk & staat
Kleur Black
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Schoenen
Winkels 3
Prijsklasse € 55,99 – € 115,00

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 augustus 2026

8,4/10 Slimme koop

De huidige € 55,99 bij Spartoo NL ligt onder de € 115,00 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. op dit moment is Spartoo NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • € 59,01 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers?

De prijs van Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers ligt op dit moment tussen € 55,99 en € 115,00, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers het goedkoopst?

Op dit moment is Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers het goedkoopst bij Spartoo NL, met een totaalprijs van € 60,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 77,99 is het laagste punt van de afgelopen 89 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers op voorraad?

Ja, Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Calvin Klein Nero Polyester Dames Sneakers.

Verwante pagina’s