Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen

  • Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen
Prijsverloop
Laagste
€ 34,99
Hoogste
€ 35,43
Prijsverloop →

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 20 okt 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 okt 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 34,99
Laagste (112 dagen)
€ 34,99
Hoogste prijs
€ 35,43
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 34,99 is het laagste punt van de afgelopen 112 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs

€ 34,99

Laagste

€ 34,99

Hoogste

€ 34,99

Gemiddeld

€ 34,99

Laagste prijs
€ 34,80 € 35,00 € 35,20
24 jul 23 aug 21 sep 21 okt

Prijzen gevolgd sinds 24 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN 8721316597214
Uiterlijk & staat
Staat Nieuw
Aanbod
Categorie Fietsgereedschap
Winkels 1
Prijsklasse € 22,95

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 oktober 2026

7,0/10 Goede deal

De huidige € 22,95 bij bol.com is in lijn met de € 22,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken 1 mnd prijshistorie Live prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 10
  • Laagste prijs in de maand die we volgen
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen?

Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen kost op dit moment € 22,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen het goedkoopst?

Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 22,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 34,99 is het laagste punt van de afgelopen 112 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen op voorraad?

Ja, Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen geleverd?

De snelste winkel levert binnen 10 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Draagbare mini-fietspomp - aluminium - geschikt voor fietsen en ballen.

Verwante pagina’s